Sukces-Firmy.pl

Porady dla przedsiębiorców

Kubek termiczny z napisem – sporo korzyści i oszczędności dla marki

Niestandardowe kubki podróżne są idealne dla tych, którzy potrzebują porannej kawy w podróży. Te wysoce przenośne kubki zapewniają, że wybrany napój pozostanie w idealnej temperaturze, a jednocześnie można je łatwo umieścić w uchwycie na kubek lub zabrać ze sobą do pracy.

Spersonalizuj markowe kubki podróżne i wykorzystaj je jako wspaniały prezent na:

  • imprezy firmowe,

  • wystawy,

  • konferencje.

Wyróżnij swoje logo lub markę, wybierając grawerowanie lub drukowanie. Drukowanie logo Twojej firmy i danych kontaktowych na szerokiej gamie kubków podróżnych i promocyjnych butelek na wodę to jest dobry kierunek. Możesz wybierać wybierać spośród wielu kolorów, aby stworzyć przyciągający wzrok projekt. Grawerowane kubki podróżne, a zwłaszcza takie wysokiej jakości jak Kubek termiczny z napisem od visionart-ph są eleganckim akcentem dla uznania firmy lub na specjalną okazję.

Oszczędzaj środowisko i trochę pieniędzy

Bądź miły dla matki natury i używaj kubka podróżnego wielokrotnego użytku! Przyjazny dla środowiska nigdy wygląda elegancko i ciężko pracuje aby wyeksponować markę lub logo. Wymiana jednorazowych kubków na wynos w biurze może zaoszczędzić Twojej firmie pieniędzy, które normalnie byłyby marnowane na zakup niekończących się dostaw papierowych lub plastikowych kubków. Dodatkowo Twoi klienci lub pracownicy pokochają zabranie kubka do ulubionej kawiarni za niewielką zniżkę na zakup. Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem kubków z nadrukiem do użytku biurowego, zapoznaj się z ofertą kubków promocyjnych dostępnych w wielości wzorów online.

Najlepsze propozycje na niestandardowe kubki podróżne z nadrukiem

Najlepszym wyborem za okazanie wdzięczności swoim pracownikom lub bazie klientów jest kubek podróżny z filiżanką do herbaty. Jej wyjątkowy kształt jest stylowym towarzyszem każdej podróży służbowej i jeszcze lepiej prezentuje się na biurku. Spersonalizuj go za pomocą jednej z opcji kolorystycznych i użyj gamy kolorów do nadruku swojej marki. Dla entuzjastów wypoczynku lub luksusowego upominku, wypróbuj zestaw z termosem z 2 kubkami, które są gotowe w kartonowym pudełku. Chcesz pójść o krok dalej? Pomyśl o wszechstronnej personalizacji kubka dostępnej w bardzo przystępnej cenie. Możesz wybrać nawet swój styl pokrywki. Co najlepsze, – niejeden kubek jest również dostępny w przyciągającym wzrok kolorowym opakowaniu. Więcej popularnych stylów – to więcej możliwości dla brandingu Twojej marki.

Instrukcje dotyczące pielęgnacji kubków z nadrukiem

Ważne jest, aby postawić na kubki, które przetrwają lata i będą wykonane z myślą o trwałości, pod warunkiem, że są odpowiednio pielęgnowane. Często kubki te można bezpiecznie myć na górnym koszu zmywarki, jednak mądrze jest je mycie ręczne i zadbać o zachowanie środków ostrożności w zależności od stylu zamawianych kubków. Kubki z nadrukiem należy delikatnie myć ręcznie. Nasze kubki najlepiej myć czyszcząc z zewnątrz i wewnątrz gąbką lub miękką ściereczką. W przypadku wyższych kubków do czyszczenia użyj gąbki z długim uchwytem. W przypadku kubków izolowanych lub o podwójnych ściankach należy unikać zanurzania w wodzie lub umieszczania w zmywarce, aby zapobiec przedostawaniu się wody między ścianki lub warstwy kubka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *