Sukces-Firmy.pl

Porady dla przedsiębiorców

SOFTSWISS z oddziałem w Poznaniu najlepszą firmą kryptowalutową roku!

Za najlepszą firmę kryptowalutową roku została uznana międzynarodowa firma z oddziałem w Poznaniu

Rok dopiero się zaczął, a w branży iGaming już odbyła się uroczystość wręczenia jednej z najbardziej prestiżowych profesjonalnych nagród – International Gaming Awards. W Londynie zebrali się przedstawiciele ponad trzydziestu wiodących światowych graczy na tym rynku, aby powalczyć o tytuł najlepszego według wersji jury. Jedną z głównych nagród, dla najlepszej firmy kryptowalutowej roku, przekazano w ręce przedstawicieli zespołu SOFTSWISS – międzynarodowej firmy produktowo-technologicznej z oddziałem w Poznaniu, która już głośno dała znać o sobie w Polsce i szybko stworzyła lokalne centrum programistyczne dla ponad 300 pracowników. Zgodnie z warunkami konkursu, w tej kategorii mogła otrzymać nagrodę taka firma, która oferuje innowacyjne usługi i rozwiązania w branży iGaming z wykorzystaniem kryptowalut. A co najważniejsze – laureaci musieli udowodnić jury, że jakość ich produktu jest rzeczywiście wysoka i firma wyraźnie wyróżnia się na tle konkurentów.

SOFTSWISS jest jednym z wiodących światowych twórców oprogramowania. Pracownicy firmy tworzą na całym świecie innowacyjne produkty, a w tematyce kryptowalut są uważani za prawdziwych pionierów i nowatorów. To właśnie oni jako pierwsi na świecie stworzyli unikalne i bezpieczne rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w branży rozrywek online. W firmie podkreśla się, że zawsze jest dobrze być pierwszym na rynku, ale to nie wystarczy, aby zachować pozycję lidera na przestrzeni dekady. Ważne jest także, aby ciągle się doskonalić i wdrażać innowacje. I uhonorowanie zasług firmy taką prestiżową nagrodą jeszcze raz pokazało, że SOFTSWISS z każdym rokiem nabiera obrotów. I to dotyczy nie tylko rozszerzenia i otwierania nowych centrów programistycznych, ale także coraz większego poziomu profesjonalizmu jej pracowników.

To nie pierwsza nagroda na takim wysokim poziomie w kolekcji SOFTSWISS. Ubiegły rok dał firmie wiele nagród, zarówno w kategoriach ogólnych, jak i w personalnych. Ale najbardziej wyczekiwanym osiągnięciem stało się zwycięstwo w kategorii ,,Miejsce pracy roku” na prestiżowej gali SIGMA Europe 2022.

DLA INFORMACJI

SOFTSWISS – międzynarodowa firma produktowo-technologiczna z 10-letnim doświadczeniem i z oficjalnymi oddziałami w Polsce, na Malcie, w Gruzji i na Białorusi. Firma zatrudnia ponad 1400 pracowników. SOFTSWISS jako pierwsza na świecie stworzyła rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w sferze rozrywek online.

W 2022 roku SOFTSWISS otrzymała nagrodę SIGMA Europe w kategorii ,,Miejsce pracy roku” oraz nagrodę SIGMA CIS w kategorii ,,Best affiliate tracking software”. A w 2021 roku została wyróżniona nagrodami w kategoriach ,,Najlepsza firma roku pod względem obsługi klienta” na International Gaming Awards (IGA) i ,,Najlepsza obsługa klienta roku” na Starlet Awards. Pracownicy SOFTSWISS zostali zwycięzcami w kategoriach ,,Liderstwo”, ,,Produkty i innowacje” oraz ,,Pracownik roku”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *