Sukces-Firmy.pl

Porady dla przedsiębiorców

Kolejna aktualizacja oferty Hurtowni Technicznej Sped

Jedna z najpopularniejszych hurtowni technicznych w Polsce, firma Sped Sp. J. z siedzibą w Siechnicach koło Wrocławia, po raz kolejny w ostatnich miesiącach poszerzyła swoją stałą ofertę.

Dzięki temu zarówno klienci biznesowi, jak i detaliczni, oprócz wysokiej jakości łożysk, sprzęgieł, pasów napędowych i wielu innych produktów niezbędnych w sprawnym utrzymaniu ruchu, mogą nabyć również oryginalne narzędzia takich firm jak Milwaukee oraz nowoczesne rozwiązania laserowe Nivel System CL4D.

Dostawca łożysk z ponad 20-letnim doświadczeniem

Wciąż jednak podstawą działalności firmy jest sprzedaż łożysk, co przekłada się na największy wybór łożysk tocznych poprzecznych i wzdłużnych, ślizgowych, hybrydowych, zespołów łożyskowych, opraw oraz akcesoriów i narzędzi do łożysk.

Wieloletnia współpraca z najważniejszymi producentami i dostawcami z branży sprawia, że nawet najbardziej nietypowe wymiary lub wykonania można tu kupić od ręki. Firma realizuje pojedyncze zamówienia od detalistów oraz zamówienia hurtowe od klientów biznesowych z całej Polski.

Na równie duży wybór asortymentu można liczyć w przypadku takich kategorii, jak wytrzymałe pasy napędowe i koła pasowe Optibelt, sprzęgła (z nastawieniem na rozwiązania marki KTR), łańcuchy napędowe, produkty z zakresu techniki liniowej czy tworzywa (w postaci płyt i prętów) niemieckiej marki Ensinger.

Oryginalne narzędzia i elektronarzędzia marki Milwaukee

W odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów Hurtownia Techniczna Sped wprowadziła do swojej oferty narzędzia i elektronarzędzia marki Milwaukee. Osobom, które znają rynek narzędzi, nie trzeba tłumaczyć, że jest to renomowany producent, którego produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W Hurtowni Sped, czyli dystrybutora Milwaukee można obecnie zamówić różnego rodzaju elektronarzędzia, narzędzia ręczne, zestawy (specjalistyczne oraz uniwersalne), klucze nasadowe i dynamometryczne, a nawet narzędzia zaprojektowane z myślą o pracach przy silnikach.

Nivel System CL4D dla branży budowlanej i przemysłu

Jeżeli natomiast chodzi o nowe rozwiązania Nivel System dostępne w Hurtowni Technicznej Sped, największą popularnością cieszy się laser krzyżowy CL4D. Jest on niezbędny w przypadku prac związanych z montażem tras kablowych lub armatury przemysłowej. W praktyce coraz częściej wydajne i niezawodne lasery stosuje się również w halach produkcyjnych oraz innych miejscach, gdzie kluczowe znaczenie mają precyzja i brak opóźnień przeprowadzanych prac.

W celu uzyskania najlepszej oferty na asortyment techniczny dla utrzymania ruchu (a więc między innymi łożyska, tworzywa konstrukcyjne, łańcuchy napędowe), narzędzia Milwaukee lub nowoczesne lasery przemysłowe, warto skontaktować się z pracownikiem Biura Obsługi Klienta Sped, który przygotuje ofertę.

Stali klienci oraz osoby składające zamówienia hurtowe mogą uzyskać dodatkowe rabaty, a w razie potrzeby hurtownia wysyła paczki na terenie całego kraju. W pobliżu Wrocławia istnieje natomiast możliwość dostarczenia zamówień własnym transportem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *