Sukces-Firmy.pl

Porady dla przedsiębiorców

Przyciemnienie szyb samochodowych i inne sposoby na podrasowanie pojazdu

Jeśli masz samochód i chcesz, aby wyróżniał się w tłumie, jak się do tego zabrać? Jak możesz dodać trochę blichtru, który sprawi, że Twój samochód będzie wyglądał trochę inaczej niż inne? Oto nasze ulubione sposoby na to, aby samochody przykuły uwagę, ale nadal miały odrobinę klasy.

Przyciemnienie szyb samochodowych

Musisz być ostrożny, ponieważ różne obszary mogą mieć różne prawa dotyczące rodzajów odcieni, których możesz użyć. Jak na ironię, jeśli chcesz, aby Twoje okna zostały zauważone, potrzebujesz postawić na przyciemnianie szyb Gdańsk, które uniemożliwi bycie zauważonym, czyli takiego, w którym ludzie nie mogą zajrzeć do wnętrza Twojego samochodu. To da Twojemu samochodowi tajemnicę, która skłoni ludzi do myślenia. Przyciemnienie szyb samochodowych ma również praktyczne zalety, a nie należy zapominać o:

• zmniejszeniu nagrzewania się samochodu
• ochronie tapicerki.

Aby uzyskać dodatkowy efekt, możesz nawet przyciemnić reflektory, choć znowu będziesz musiał sprawdzić przepisy i będziesz musiał zamontować mocne żarówki.

Zawieszenie

To zdumiewające, że zmiana zawieszenia w samochodzie może dać ogólny wygląd. Po prostu zwiększając lub obniżając wysokość zawieszenia o niewielką wartość, samochód może wyglądać zupełnie inaczej niż standardowy odpowiednik. Niezależnie od tego, czy chcesz, aby samochód wyglądał bardziej elegancko, czy aby był bardziej masywny, efekt można uzyskać dzięki zawieszeniu. Im więcej uwagi szukasz, tym większe zmiany wprowadzasz. Nie sugerujemy jednak samochodów przytulających się do podłogi, które mogą podskakiwać na ulicy, ani resorów monster truck. Obniżenie lub zwiększenie wysokości o 2 lub 3 cm już zazwyczaj wystarczy, aby ludzie zauważyli różnicę.

Puszyste Kości na lusterku

Dopasowanie puszystych kości do swojego samochodu może sprawić, że zauważysz więcej niż moje rekomendacje, które znajdziesz w tym artykule. Problem polega na tym, że ludzie, którzy cię zauważą, prawdopodobnie nie będą tymi, na których chcesz zaimponować, a puszyste kostki powinny być zawsze używane ostrożnie. Chociaż puszyste kostki są tak naprawdę kwestią poczucia humoru, ludzie dopasowują je do swoich samochodów i jest to sposób na pokazanie swojej osobowości, a to jest ważne.

Koła, felgi, opony

To oczywiste miejsce, od którego należy zacząć, podobnie jak „ubrania tworzą człowieka”, tak samo „koła tworzą samochód”. Nie ma jednak sensu losowe wybieranie kół, a przed podjęciem ostatecznej decyzji będziesz musiał odwiedzić kilka sklepów z kołami. Super wygląda chrom, a chromowane felgi, które lśnią w słońcu, zawsze zwracają na siebie uwagę. Jednak możliwe jest zrobienie tak odważnego oświadczenia za pomocą matowych czarnych felg. Zastanów się nad malowaniem i efektem, który chcesz uzyskać przed zakupem. Jeśli widziałeś pojazd z kołami, które ci się podobają i masz podobny lakier, prawdopodobnie spodoba ci się to samo w Twoim samochodzie.

Upewnij się, że zmiany, które wprowadzasz w swoim pojeździe, pasują do Twojej osobowości – bo inaczej możesz stać się właścicielem samochodu, którym nigdy nie będziesz miał ochoty jeździć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *