Sukces-Firmy.pl

Porady dla przedsiębiorców

Ochraniacze wodoodporne na materac 100% pewne

Miejscem wypoczynku, którym jest łóżko to mebel, który powinien być zawsze utrzymany w należytej czystości. W przypadku hoteli cieszących się renomą nie powinno zabraknąć nieprzemakalnych ochraniaczy na materac. Goście wówczas nie będą narażeni na kontakt z bakteriami i roztoczami. Tak samo w szpitalach to ważny element wyposażenie łóżek na salach chorych oraz salach operacyjnych. W domach takie ochraniacze sprawdzają się zupełnie tak samo, jak w przypadku obiektów publicznych. Chcąc mieć zadbaną sypialnię, wolną od szkodliwych zarazków, wystarczy zaopatrzyć swoje łóżko w ochraniacz, który jest tani i daje pewność bezpieczeństwa. Wierzchnia bawełniana warstwa sprzyja zdrowiu i dobrze przepuszcza powietrza, natomiast od spodu specjalna membrana poliuretanowa zatrzymuje pot, wszelkie zanieczyszczenia oraz zalania. Żywotność materaca można przedłużyć o kilka ładnych lat za pomocą tak niepozornego wyrobu. Polska produkcja, wysoka jakość i gwarancja niezawodności wraz z atestem potwierdzającym, iż wyrób ten jest odpowiedni dla alergików.

Popularność wodoodpornych ochraniaczy na materac spowodowała, iż niemal każda sypialnia nie może się bez nich obejść. Podkłady o tych rozmiarach najczęściej przeznaczane są dla najmłodzych dzieci do ich łóżeczek, dlatego też mają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Polecane nieprzemakalne ochraniacze/podkłady na materac wykonane są z wysokojakościowych materiałów, które osłaniają materac przed zamoczeniem i ewentualnym powstawaniem plam.
Wykonanie i szycie ochraniacza jest bardzo staranne i dopracowane, szerokie gumki utrzymują podkład w jednej pozycji podczas snu. Dzięki nim higiena w łóżku jest zachowana na prawidłowym poziomie, ponieważ nawet cotygodniowe zmiany pościeli nie będą w 100% skuteczne, jeśli do materiału oraz wnętrza materaca dostaną się bakterie i rozwiną grzyby.

Bez względu na cenę łóżka lub materaca nie powinno się zapominać o ochraniaczu. Cienki, oddychający z zewnątrz, gdyż wykonany z naturalnej tkaniny bawełnianej, a od spodu z membrany polyuretanowej. Te specjalne warstwy ochraniacza dają gwarancję bezpiecznego użytkowania prześcieradła oraz jego wodoodporność, paraprzepuszczalność, miękkość, higienę, antyalergiczność. To całoroczne świetne zabezpieczenie nie tylko przed zalaniem, gdy zdarzy się przynieść do łóżka napój, ale również przed potem, który w kontakcie z materacem spowoduje rozwój szkodliwych bakterii trudnych w skutecznym usunięciu. Czasem materace mają pokrowce, jednak w niczym nie zastąpi to maty ochronnej. Wysoka jakość i polska produkcja to gwarancja skutecznego działania, łatwej konserwacji i komfortu podczas snu. Ochraniacz nie jest odczuwalny i doskonale trzyma się za pomocą czterech gumek.
Pamiętaj: podstawą dobrego samopoczucia jest solidny wypoczynek, ale w miejscu utrzymanym w należytej czystości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *