Sukces-Firmy.pl

Porady dla przedsiębiorców

Reklama firmy – z nią możesz więcej!

Czy wiesz, że potrzeba średnio 7 punktów kontaktu, aby ktoś, kto widzi Twój produkt lub usługę, stał się płatnym klientem? Im więcej możesz pokazać swoim potencjalnym nabywcom, tym większe masz szanse, że zamienią się w płacących klientów.

Reklamy wideo pozwalają zaangażować potencjalnych klientów, jednocześnie tworząc silne poczucie rozpoznawalności marki, które może prowadzić do wyższej sprzedaży, jeśli zostanie wykonane prawidłowo. Reklamy to świetny sposób na poprawę wizerunku Twojej marki i rozpoznawalności, jaką będą mieć kupujący dla Twojej firmy.

Reklamy zwiększają konwersje

Czy wiesz, że ludzie pamiętają 95% tego, co widzą, a tylko 10% tego, co czytają? Twoja reklama ma potencjał, aby dostarczyć widzom 100% tego, co masz do powiedzenia, a oni zapamiętają 95% tego!

Dalsze statystyki pokazują, że ci, którzy widzą reklamę wyjaśniającą, jak korzystać z produktu lub usługi, są o 75% bardziej skłonni do zakupu od firmy reprezentowanej przez reklamę. To tylko kilka z korzyści płynących z reklam telewizyjnych, które pomagają w konwersji większej liczby konsumentów w płacących klientów.

Konsumenci są bardziej pewni siebie i chętniej kupują od Ciebie, jeśli zobaczą film, który pomoże im lepiej zrozumieć Twoją:

  • markę,

  • produkt,

  • usługę.

Reklamy są już przydatne nie tylko w telewizji. W rzeczywistości reklama hostowana w Twojej witrynie może zwiększyć Twoją wartość SEO i spowodować wyższą pozycję w Google i innych wyszukiwarkach Twojej marki. Reklamy wideo mogą zostać wykorzystane do podwyższenia rankingu najlepszych stron Twojej witryny nawet o 70% w porównaniu do stron, które nie zawierają wideo.

Reklamy zwiększają zaangażowanie społeczne

Badania sugerują, że firmy, które umieszczają reklamy na swoich stronach w mediach społecznościowych, mają większe zaangażowanie i wyższą konwersję. Co więcej, użytkownicy mediów społecznościowych, którzy widzą reklamę firmy, zgłaszają, że są bardziej skłonni do zakupu od tej firmy tylko dlatego, że mają większe zaufanie do marki.

Wreszcie reklamy udostępniane w mediach społecznościowych mogą stać się wirusowe i przyciągnąć jeszcze szerszą publiczność dla Twojej firmy.

Reklamy łączą się z odbiorcami w kreatywny sposób

Reklamy video pozwalają Twojej marce wykorzystać kreatywność do nawiązania kontaktu z odbiorcami. Tak jak obraz jest wart tysiąca słów, wideo to świetny sposób na emocjonalne nawiązanie kontaktu z widzami i podzielenie się tym, czym jest Twoja marka.

Reklamy kreatywne reprezentują podstawowe wartości marki i mogą budować niezapomniany wizerunek, który pozostawia trwałe wrażenie na widzach. Do kogo dzwonią, gdy potrzebują produktu lub usługi, którą masz – do CIEBIE, ponieważ widzieli Twoją reklamę!

Współpracuj z zespołem profesjonalistów

To tylko niektóre z wielu najważniejszych powodów, dla których warto stworzyć reklamę swojej firmy. Daj nam znać, co myślisz w komentarzu, a jeśli potrzebujesz pomocy przy tworzeniu reklamy korporacyjnej, z łatwością znajdziesz speców od reklamy, którzy chętnie posłużą pomocą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *