Sukces-Firmy.pl

Porady dla przedsiębiorców

Montaż rusztowań – dlaczego warto zapisać się na szkolenie?

Zamierzasz wyjechać do pracy za granicę, a może posykujesz pracy na terenie kraju? Świetnym pomysłem może być zapisanie się na szkolenie z montażu rusztowań, po którego ukończeniu uzyskasz odpowiednie uprawnienia, aby zwiększyć zakres swoich prac. Otwórz przed sobą drzwi do nowych możliwości.

Montażysta rusztowań z uprawnieniami holenderskimi – poznaj korzyści!

Wpisujesz w wyszukiwarkę – szkolenie montaż rusztowań Holandia? Nic dziwnego, perspektywy pracy za granicą są znacznie większe, a jednocześnie za tą samą pracę możemy otrzymać atrakcyjniejsze wynagrodzenie niż na terenie naszego kraju. Ukończenie szkolenia umożliwia jego uczestnikowi wykonywanie pracy na podstawie obowiązujących przepisów, ale także zdobycie wiedzy na temat struktur rusztowania i jego poszczególnych części. Posiadając odpowiednie  kwalifikacje, będziesz w stanie identyfikować wady, przez które konieczne będzie wycofanie sprzętu, ale także zdobędziesz wiedzę w zakresie zachowania bezpieczeństwa pracy na wysokości oraz tego jak się chronić przed upadkiem. Jak się domyślasz, dzięki bogatemu doświadczeniu oraz sporej dawce wiedzy uwzględniającej także przepisy holenderskie masz możliwość aplikować do znacznie większej liczby firm niż przed przystąpieniem do szkolenia.

Co zawiera kurs na montera rusztowań i co się z nim wiąże?

Jeżeli interesują Cię wartościowe szkolenia, podczas których zdobędziesz nowe kwalifikacje – będące podstawą do dokonania zmian na lepsze w Twoim życiu zawodowym koniecznie sprawdź ofertę firmy CSZ, która świadczy kompleksowe usługi szkoleniowe. Podczas udziału w kursie masz zagwarantowane:

  • dostęp do materiałów, dzięki, którym utrwalisz wiedzę teoretyczną,
  • udział w specjalistycznym szkoleniu zarówno teoretycznym, jak i praktycznym, które oparte jest o holenderskie standardy,
  • wsparcie wyspecjalizowanych instruktorów oraz egzaminatorów,
  • przeprowadzenie szkolenia wraz z egzaminem w języku polskim.

Ukończę kurs i co dalej? To pytanie bardzo często pojawia się w głowie osób rozważających zapisanie się na szkolenie, zatem przejdźmy do udzielenia odpowiedzi. Po ukończeniu szkolenia należy przystąpić do egzaminu teoretycznego oraz praktycznego dzięki, którym możliwe będzie zweryfikowanie Twojego poziomu wiedzy. Co ważne, podczas egzaminu obecny jest także holenderski egzaminator. Pozytywne zaliczenie obu części skutkuje zdobyciem certyfikatu DNV, z którym uczestnik nabywa uprawnienia do montażu rusztowań w konfiguracji standardowej, ale także do pracy w grupach montażowych. Chcesz zmienić swoją pracę lub wyjechać? Wszystko jest w Twoich rekach.

Polecamy:
Jak wybrać dobre szkolenie ISO 9001?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *